4.rejs.architektów

OBNIŻKA CENY na rejsy "Lady B"!

Rejsy tuż, tuż, a my mamy jeszcze po dwa miejsca w załodze wolne!
Zatem ogłaszamy obniżkę ceny!
Obydwa rejsy na “Lady B” proponujemy za 1550 zł + opłaty składkowe!

Na rejs.architektów szukamy także jednego oficera - osobę z patentem sternika jachtowego. Cena rejsu dla oficera: 1050 zł + opłaty składkowe! ..więcej

Zmiana trasy rejsów letnich!

Wymiana załóg (ekipa 4.rejsu.architeków schodzi, a wchodzi załoga rejsu pływowego) odbędzie się w Danii - w jednym z miast Limfjordu - Aalborgu. Rezygnacja ze Stavanger (z którym transport był tylko samolotem) pozwoli na większą elastyczność i pozwoli na zabranie dodatkowych uczestników nawet w ostatniej chwili przed rejsem.
Dzięki tej zmianie SPADŁA cena obydwu rejsów, gdyż transport wyniesie maksymalnie 200 zł (a nie planowane 400 zł).
..więcej

szukamy oficerów na rejsy po Bałtyku i Północnym

Szukamy kadry z doświadczeniem morskim na jachtach 10-20 metrowych do pełnienia funkcji oficerskich na tegorocznych rejsach Bractwa Brygowego.
Koszt udziału oficera w rejsach jest znacząco niższy od ceny dla pozostałych uczestników. Wymagany stopień sternika jachtowego.
Informacje na temat rejsów - 4.rejs.architektów, rejs pływowy ..więcej

wolne miejsca na 4.rejsie.architektów

W tym roku, po 4 latach przerwy wracamy do organizacji Rejsów Architektów. Tym razem w odświeżonej formule. W mniejszym, bo 12sto osobowym gronie płyniemy zwiedzić dwie najpiękniejsze stolice Skandynawii - Kopenhagę i Oslo.
Dzięki ograniczonej ilości portów i ściśle określonej trasie będziemy mogli koncentrować swoje siły na poznaniu i doświadczaniu architektury tych pięknych miejsc.
..więcej
Panoramic theme by ThemeFlood