BIM Team partnerem Rejsu Architektów

W ramach współpracy z firmą szkoleniową BIM Team uczestnicy 5 rejsu architektów będą mogli uczestniczyć w DARMOWYM, certyfikowanym przez firmę Graphisoft kursie ARCHICAD'a 15!
..więcej

Ruszyła strona Rejsów Architektów na facebook'u i na www

Wreszcie ruszyły! Strona Rejsów Architektów na portalu społecznościowym facebook oraz www 5 edycji!
Oficjalne www znajdziecie pod http://www.rejsarchitektow.pl
Koniecznie “polubcie” też naszą stronę fejsbukową! Zapraszamy pod adres www.facebook.com/rejsarchitektow
..więcej

Archicad sponsorem Rejsu Architektów

Firma WSC Witold Szymanik sp. z o.o. polski dystrybutor programu ARCHICAD została sponsorem głównym 5. Rejsu Architektów!

Jest to kontynuacja owocnej współpracy z 2007 roku, gdy WSC była głównym partnerem organizacji startu reprezentacji Politechniki Warszawskiej i Bractwa Brygowego w Operacji Żagiel (The Tall Ships’ Races).
Wówczas udało się uszyć brakujące żagle dla Żaglowca STS “Fryderyk Chopin” i wystartować w regatach pod pełnymi żaglami. ..więcej

5ra - 5. rejs architektów!

Rejs Architektów powraca w tym roku! I to jak! 
Na pokładzie STS Fryderyk Chopin planujemy przepłynąć z Dublina poprzez morze Północne i Kopenhagę do Szczecina poznając architekturę odwidzanych miast.

Pasted Graphic

Rejs odbędzie się między 24 sierpnia, a 9 września 2012 roku. Dowodzić żaglowcem będzie Kapitan Tomasz “Ostry”. Ostrowski. ..więcej

OBNIŻKA CENY na rejsy "Lady B"!

Rejsy tuż, tuż, a my mamy jeszcze po dwa miejsca w załodze wolne!
Zatem ogłaszamy obniżkę ceny!
Obydwa rejsy na “Lady B” proponujemy za 1550 zł + opłaty składkowe!

Na rejs.architektów szukamy także jednego oficera - osobę z patentem sternika jachtowego. Cena rejsu dla oficera: 1050 zł + opłaty składkowe! ..więcej

Zmiana trasy rejsów letnich!

Wymiana załóg (ekipa 4.rejsu.architeków schodzi, a wchodzi załoga rejsu pływowego) odbędzie się w Danii - w jednym z miast Limfjordu - Aalborgu. Rezygnacja ze Stavanger (z którym transport był tylko samolotem) pozwoli na większą elastyczność i pozwoli na zabranie dodatkowych uczestników nawet w ostatniej chwili przed rejsem.
Dzięki tej zmianie SPADŁA cena obydwu rejsów, gdyż transport wyniesie maksymalnie 200 zł (a nie planowane 400 zł).
..więcej

szukamy oficerów na rejsy po Bałtyku i Północnym

Szukamy kadry z doświadczeniem morskim na jachtach 10-20 metrowych do pełnienia funkcji oficerskich na tegorocznych rejsach Bractwa Brygowego.
Koszt udziału oficera w rejsach jest znacząco niższy od ceny dla pozostałych uczestników. Wymagany stopień sternika jachtowego.
Informacje na temat rejsów - 4.rejs.architektów, rejs pływowy ..więcej

wolne miejsca na rejsie pływowym!

Zapraszamy na rejs szkoleniowo-stażowy. Rejs z nastawieniem mocno żeglarskim - długie przeloty i jednodniowe pobyty w portach w celu odwiedzenia ich jak największej ilości.
Aspekt stażowy szczególnie istony jest dla osób chcących zdobyć stopień jachtowego sternika morskiego, gdyż muszą oni wykazać się 100 godzinami żeglugi na pływach. Podczas rejsu chcemy ten staż odbyć.
Kiedy płyniemy? od poniedziałku 25 lipca do soboty 7 sierpnia (14 dni)
Gdzie? ze Stavanger, tam gdzie pozwoli nam wiatr, ale chcielibyśmy przez Amsterdam, Helgoland, Kilonię do Gdańska.
..więcej

wolne miejsca na 4.rejsie.architektów

W tym roku, po 4 latach przerwy wracamy do organizacji Rejsów Architektów. Tym razem w odświeżonej formule. W mniejszym, bo 12sto osobowym gronie płyniemy zwiedzić dwie najpiękniejsze stolice Skandynawii - Kopenhagę i Oslo.
Dzięki ograniczonej ilości portów i ściśle określonej trasie będziemy mogli koncentrować swoje siły na poznaniu i doświadczaniu architektury tych pięknych miejsc.
..więcej

zdjęcia z majówki na "Lady B"

Są zdjęcia z majówkowego rejsu na "Lady B"!
Zapraszamy do obejrzenia
galerii zdjęć!
Podczas 9 dni żeglugi z gdańskich Górek Zachodnich udało nam się przepłynąć 628 Mm w ciągu 131 godzin, dotrzeć do Christianso, Kalmaru, okrążyć Olandię, zwiedzić Gotlandzkie Burgsvik oraz wpaść na Hel!
..więcej
Panoramic theme by ThemeFlood